Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny dla
Młodych Wirtuozów im. Leopolda Godowskiego

Leopold Godowski International
Piano Competition "Young Virtuoso"
Polish English Russian

Wybierz poniższe logo aby przetłumaczyć stronę
dzięki usłudze "Google Translate".

Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer telefonu: +48 601 658 020

Jak dojechać na Konkurs?

Przesłuchania

Szkoła Muzyczna im. Stanisława Moniuszki
Warszawa, ul. Kawęczyńska 23/25

UWAGA !

"Prosimy nie dzwonić pod numery telefonów Szkoły na ul. Kawęczyńską, która nie jest organizatorem Konkursu.

Udzielanie odpowiedzi na jakiekolwiek zapytania związane z przebiegiem przesłuchań konkursu i jakiekolwiek inne zapytania nie wchodzi zakres obowiązków i kompetencji Szkoły na Kawęczyńskiej"

"WS KONKURSU PROSIMY ZWRACAĆ SIĘ WYŁĄCZNIE DO ORGANIZATORA KONKURSU POD NASTĘPUJĄCY
NR TELEFONU 601-65- 80-20
E-MAIL: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Koncert Laureatów

Zespół Szkół Muzycznych I Stopnia im. Stanisława Moniuszki
Kliknij na mapkę aby powiększyć
Zespół Szkół Muzycznych I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Warszawie istnieje już 60 lata. Początkowo była to Podstawowa Szkoła Muzyczna I stopnia, potem Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia, a od 1 września 2007 roku jako Zespół Szkół Muzycznych I stopnia.

Budynek, w którym się mieści był budowany z myślą o tej instytucji. W szkole znajduje się piękna, stylowa sala koncertowa usytuowana na I piętrze, do której prowadzą szerokie schody.

Gal
eria Porczyńskich