HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ
HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ
CZWARTEK 12 STYCZNIA 2017
16.00 - 22.00 - PRÓBY UCZESTNIKÓW KATEGORII B
+ zamieszkali w Warszawie lub województwie mazowieckim
+ pozostali zainteresowani
PIĄTEK 13 STYCZNIA 2017
16.00 - 20.40 - PRZESŁUCHANIA UCZESTNIKÓW KATEGORII B
KATEGORIA B (orientacyjny czas wystąpienia wynosi ok 15-20 min)
1. Bortnowska Gabriela
2. Czajka Julia
3. Czerwiński Piotr
4. Jeglińska Konstancja
5. Kokoszka Natalia
6. Marcinkiewicz Miłosz
7. Michajłów Lena
8. Michałowicz Zofia
9. Miknius Simonas
10. Pastuch Daniel
11. Smierzchalski Wojcuech
12. Tadal Aleksandra
13. Wojciechowski Paweł
OK. 20.40 DO 22.00 - PRÓBY UCZESTNIKÓW KATEGORII A
i pozostałych zainteresowanych (bez kategorii E)
SOBOTA 14 STYCZNIA 2017
7.30 - 9.30 - PRÓBY i strojenie fortepianu
9.30 - 11.30 - PRZESŁUCHANIA UCZESTNIKÓW KATEGORII A
KATEGORIA A (orientacyjny czas wystąpienia wynosi ok 15-20 min)
1. Bogdański Maciej
2. Czajka Aleksandra
3. Kwiatkowski Milan
4. Łukasik Helena
5. Nikołajuk Łucja
6. Podraza Oliwia
7. Rezchykau Mikhail
8. Rogowska Amelia
9. Słowik Angelika
10. Ślimak Bartłomiej
11. Zalewski Władysław
PRÓBY
ok. 11.50 - 13.20 - PRZESŁUCHANIA UCZESTNIKÓW KATEGORII C
KATEGORIA C (orientacyjny czas wystąpienia wynosi 20 min)
1. Bortnowska Julia
2. Moliszewska Maria
3. Trzebiatowska Natalia
4. Walczak Jan
5. Włodarczyk Martyna
PRÓBY
ok. 13.50 - 19.50 - PRZESŁUCHANIA UCZESTNIKÓW KATEGORII D
KATEGORIA D (orientacyjny czas wystąpienia wynosi 20 min)
1. Aulak Daniel
2. Čeladnikova Klára
3. Chruściel Anna
4. Goździkowski Radosław
5. Kiełbasiewicz Nicole
6. Kochman Wiktoria
7. Kruczek Małgorzata
8. Maciejowski Robert
9. Moliszewska Aleksandra
10. Prokopczuk Grzegorz
11. Stawierej Igor
12. Suga Adam
13. Tomczuk Natalia
14. Worobiej Karina
(w międzyczasie próby w przerwach przesłuchań od ok. 15.30 - 16.30)
od ok. 20.00 - PRÓBY UCZESTNIKÓW KATEGORII E
NIEDZIELA 15 STYCZNIA 2017
7.30 - 9.30 PRÓBY
9.30 - POCZĄTEK PRZESŁUCHAŃ UCZESTNIKÓW KATEGORII E
KATEGORIA E (orientacyjny czas wystąpienia wynosi 25 min)
1. Kawa Mateusz
2. Krystian Mateusz
3. Manikowska Weronika
4. Marciniak Malwina
5. Pawlak Piotr
6. Shigeyama Hikari
7. Skleničkova Ráchel
8. Sochacka Joanna
9. Wywrot Patrycja